Obchody 65-lecia naszego Klubu

Rok 2016 jest rokiem jubileuszowym dla Kłosa Gałowo. W lipcu odbyły się główne obchody 65-lecia Kłosa Gałowo. Na część oficjalną przybyło wielu gości: przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Szamotułach, przedstawiciele Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, przedstawiciele klubów: Sparta Szamotuły, Orzeł Słopanowo, LKS Baborówko, Oldboys Lipno Stęszew, byli Prezesi Klubu LKS Kłos Gałowo, byli i aktualni Trenerzy LKS Kłos Gałowo, byli i aktualni zawodnicy LKS Kłos Gałowo, byli i aktualni "gospodarze" budynku klubowego oraz nasi Sponsorzy. Wymienieni Goście zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami i pucharami. Dziękujemy za wspólne obchody 65-lecia naszego Klubu:)

Sponsorami obchodów 65-lecia byli: Starostwo Powiatowe w Szamotułach,Miasto i Gmina Szamotuły, Przedsiębiorstwo Rolniczo - Hodowlane Gałopol, Brico Marche, Bank Spółdzielczy Duszniki,Vejservice Jan Białkowski, Piekarnia ADAS. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!:)

Powiązana galeria: