Poznaliśmy nowego Trenera seniorów

Nowym Trenerem seniorów Kłosa Gałowo został Wiktor Jodko. Nasz nowy Trener ma 19 lat i zadebiutuje w roli trenera seniorskiego zespołu. Obecnie Wiktor Jodko jest asystentem Trenera drużyny FA Szamotuły Junior Młodszy. Witamy w naszym klubie i życzymy długiej i owocnej współpracy z naszym zespołem! Hej Kłos!!!:)

Wiktor Jodko ur. 06.03.1997r.

jako zawodnik: Grom Wolsztyn --> MSP Szamotuły --> FA Szamotuły

Trener Wiktor Jodko krótko o sobie:
Pochodzę z Wolsztyna gdzie grałem w 4 ligowym Gromie Wolsztyn. Od 3 lat mieszkam w Szamotułach. Grałem w MSP Szamotuły oraz Football Academy Szamotuły. Niedawno ukończyłem kurs trenerski Uefa C. Pracuje w FA jako trener więc mam od kogo uczyć się fachu trenerskiego- Trenera Mariana Kurowskiego. Nieoczekiwaną ofertę otrzymałem z Kłosa, gdzie mogę nabierać niezbędne trenerskie doświadczenie. Jest to nowy etap, ponieważ będzie to moja pierwsza praca z seniorami.